KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15646090
nr 1564 6090
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, Signerad, Innergårdsdörrar, oramad. Olja på duk, 51x86 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:23:24
13/9 22:14:20
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad